okeanija smallfraxel small  dog handling smallokeanija photo small

Žurnalo LAIMA numeryje rašoma apie vieną pasaulio stebuklų, kurio gretose įsikūrusi ir VIE COLLECTION laboratorija. Trapi ir saugoma gamta žengia kartu su pažangia aplinką tausojančia technologija – iš šio unikalaus krašto atkeliauja visi VIE COLLECTION kosmetikos šedevrai Jums!

Rodyti daugiau

VIE COLLECTION remia 19-ąjį Vilniaus tarptautinį kino festivalį „Kino pavasaris“. Sutikite pavasarį su šypsena ir gera nuotaika. Laukiame visų Kino pavasaryje nuo kovo 20-os iki balandžio 3-ios.

Kiekviena šiuolaikinė moteris plačiame kosmetikos kompanijų asortimente ieško kažko išskirtinio, efektyvaus ir tikisi, kad pasirinktas produktas tobulai atitiks jos pačios lūkesčius ir odos poreikius. Tai natūralu. Mes visos norime jausti komfortą jau nuo pirmo kremo potėpio. Ir tai įmanoma su VIE COLLECTION!

Rodyti daugiau

Kaip ir kiekvienais metais mūsų specialistai, apmokymų treneriai, vyksta į VIE COLLECTION būstinę esančią unikaliame gamtos kampelyje Prancūzijoje, Saint Malo miestelyje ant Atlanto vandenyno kranto. Čia supažindinami su naujausiomis technologijomis prieš  odos senėjimą (anti-age), ateities vizijomis ir svarbiausiomis VIE COLLECTION kosmetikos naujienomis

Rodyti daugiau